Hakkımızda

Bizi Takip Edin

Tarihçe

Dökme kimyasal taşımacılık faaliyetleriyle lojistik sektörüne giriş yapan TET Global Lojistik, 2002 yılında Zuhal Ballıcalı ve Emine Erdoğan tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Kurucularımızın kurumsal çalışma hayatındaki kimya ve lojistik alanındaki tecrübelerinden yola çıkarak, sektöre yurtiçi taşımacılık yaparak giriş yapan firmamız , bugün bünyesine kattığı 300’ü aşkın özmal araçtan oluşan geniş filosu ile lojistik operasyonlarını Türkiye’deki ve Avrupa’daki tüm noktalar arası sürdürmektedir.

Aynı zamanda intermodal taşımacılık hizmeti veren TET Global Lojistik, 2013’ten bu yana Bulkhaul Limited firmasının Türkiye acentesi olarak konteyner taşımacılığında dünya üzerindeki tüm noktalar arası lojistik olanağı sunmaktadır.

Misyon

TET Global Lojistik olarak, 300’ü aşkın özmal araçtan oluşan geniş filomuz, Dilmak Kimyasal Tanker Yıkama ve Arıtma Tesisi ve deneyimli ekibimiz ile dökme kimyasal taşımacılık ve kimyasal tanker yıkama sektöründe kaliteli, güvenli ve çevre dostu hizmet sunuyoruz.

Vizyon

TET Global Lojistik olarak, yatırımlarımızla global ağdaki varlığımızı güçlendirmeyi ve gelişen talepler doğrultusunda dökme kimyasal taşımacılık ve kimyasal tanker yıkama sektörünün mevcut hizmet standartlarını yükseltmeyi hedefliyoruz.