Tank Konteyner Acenteliği

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alın

Bizi Takip Edin

Bulkhaul Tank Konteyner

TET Global Lojistik olarak günlük 10.000 ton taşıma kapasitesiyle tehlikeli ve tehlikesiz likit kimyasalların global ağda güvenli dolaşımını sağlıyoruz. Türkiye ve Avrupa genelinde sürdürdüğümüz lojistik faaliyetlerimizi Bulkhaul Türkiye acenteliği ile tank konteyner taşımacılığında dünya üzerindeki tüm noktalar arası gerçekleştiriyoruz. 

Bulkhaul Tank Konteyner, dünya genelinde konteyner kiralama hizmeti veren bir firmadır. 20.000’den fazla tankerle faaliyetlerini deniz aşırı noktalar arası sürdüren Bulkhaul’un ürün segmentinde taşıma kapasitesi 14.000 litre ile 35.000 litre arası değişen tek, iki ve üç bölmeli tank konteynerler bulunmaktadır. Bulkhaul tarafından tasarlanan ve inşa edilen, buhar ve elektrikli ısıtma sistemleriyle donatılmış konteynerler her sefer sonrası yeniden ısıtma süresini en aza indirmektedir. 

 

ISO 9001 Kalite Sertifikası’na sahip olan Bulkhaul firması, global ağda kimyasal ürünlerin dolaşımını sağlayan lojistik firmalarına tank konteyner temin etmenin yanında tank bakım-onarım-yıkama hizmetleri de sunmaktadır. SQAS sürdürülebilir emniyet ve kalite standartları, Kimyasal Dağılım Kurumu’nun ve Avrupa Komisyonu’na bağlı Vergilendirme ve Gümrükleme Kurumu’nun Yetkili Ekonomi Operatörü standartları çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren firma, aynı zamanda ISO 14001 Çevre Sertifikası’na sahiptir. 

Bulkhaul’un Türkiye acentesi olarak 2013 yılından bu yana global ağda tank konteyner taşımacılığı faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 

Tank Konteyner Acenteliği Hakkında Sık Sorulan Sorular

Tank konteyner acenteliği nedir?

Tank konteyner acenteliği hizmetleri kapsamında farklı noktalar arasında tank konteyner taşımacılığı yapılmaktadır. TET Global Lojistik tehlikeli ve tehlikesiz likit kimyasalların global ağda güvenli bir şekilde dolaşımını günlük 10.000 ton taşıma kapasitesi ile gerçekleştirir. Bulkhaul Türkiye acenteliği ile lojistik faaliyetlerini sürdürür. Dünya genelinde konteyner kiralama hizmeti veren Bulkhaul Tank Konteyner faaliyetlerini deniz aşırı noktalar arasında 20.000’den fazla tankla sürdürür. Ürün segmenti 14.000 ila 35.000 litre arası değişen taşıma kapasitelerine sahip tek, iki ve üç bölmeli tank konteynerlerden meydana gelir.

Tank konteyner acentesi hangi hizmetleri sunar?

Tank konteyner acenteliği kapsamında global ağda kimyasal ürünlerin dolaşımını sağlamak hizmeti veren lojistik firmalarına tank konteyner temini gerçekleştirilir. Ayrıca tank bakım – onarım ve yıkama hizmetleri yerine getirilir. SQAS sürdürülebilir emniyet ve kalite standartları, Kimyasal Dağılım Kurumu’nun ve Avrupa Komisyonu’na bağlı bulunan Vergilendirme ve Gümrükleme Kurumu’nun Yetkili Ekonomi Operatörü standartları çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Bulkhaul’un ISO 14001 Çevre Sertifikası bulunur. TET Global 2013 yılından bu yana Bulkhaul Türkiye acentesi olarak global ağda tank konteyner taşımacılığı faaliyetlerine devam eder.Tank konteyner acentesi nasıl seçilir?

Tank konteyner acentesi uluslararası olarak belirlenen hizmet standartlarına uygun hizmetler sunmalıdır. Güvenli ve ihtiyaca uygun hizmet verecek uzmanlığa ve deneyimlere sahip olmalıdır. SQAS sürdürülebilir emniyet ve kalite standartları, Kimyasal Dağılım Kurumu’nun ve Avrupa Komisyonu’na bağlı bulunan Vergilendirme ve Gümrükleme Kurumu’nun Yetkili Ekonomi Operatörü standartları çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmesi, IS0 14001 Çevre Sertifikası bulunması gibi çeşitli noktalarda istenen yetkinliklere sahip olan tank konteyner acenteleri ile çalışma konusunda gereken özen gösterilmelidir. Tank konteyner acentesi ile çalışmanın avantajları nelerdir?

Tank konteyner acentesi ile çalışıldığında hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmetler almak mümkündür. Değişen yük kapasitelerine sahip konteynerlerden oluşan tank konteynerler ile ihtiyaca uygun taşıma koşulları sağlanabilir. Ayrıca geleneksel varil ya da plastik kaplara oranla çok daha fazla miktarda malzeme tek seferde konforlu ve güvenli bir şekilde taşınabilir. Tank konteyner acentelerinin sağladığı konteyner tanklar kaliteli malzemelerden imal edildiği ve çeşitli koruyucu katmanlarla çevrildiği için korozyon, darbe ve sızıntılara karşı dayanıklıdırlar. Tank konteyner acentelerinin sağladığı hizmetlerle yüksek basınç altında dahi güvenli hizmet alınabilir. Tehlikeli maddeler standartlara uygun olarak taşınır.

Tank konteyner acentesi ne tür belgelere sahip olmalıdır?

Tank konteynerler, tehlikeli yüklerin uluslararası deniz taşımacılığı kapsamında taşıma işleminin gerçekleştirilmesi için özel olarak tasarlanmış taşıma araçlarıdır. Tank konteyner acentelerinin, tehlikeli madde taşımacılığı ve uluslararası deniz taşımacılığı için gereken belgelere sahip olması gerekir. Bu belgeler; Tehlikeli Maddelerin Deniz Yoluyla Taşınması Hakkında Uluslararası Kurallar (IMDG Kodu) Sertifikası, Konteyner Yükleme Sertifikası, Tehlikeli Madde Taşımacılığı Güvenlik Sertifikası, Uluslararası Ticari İşlemler İçin Standart Uygulama Belgeleri (INCOterms) ve Taşıma Sigortası şeklinde sıralanabilir. Bahsi geçen belgeler tank konteyner acentelerinin uluslararası deniz taşımacılığındaki tehlikeli yükleri güvenli bir şekilde taşımasını sağlamak için gereklidir.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi : 09:00 – 18:00

Salı : 09:00 – 18:00

Çarşamba : 09:00 – 18:00

Perşembe : 09:00 – 18:00

Cuma : 09:00 – 18:00

C.tesi – Pazar : kapalı 

aykut karatas
aykut karatas
2022-09-11
Tank ve kimsayal taşımacılığının lider firmasıdır, dünya devi kimya firmalarına kendi fabrikalarında inhouse hizmet veriyorlar, tank yıkama işinde daha iyisi yok.
Hakan Abus
Hakan Abus
2021-03-08
Ülkemizin lojistik sektöründe kimyasal ürün taşıma alanında lider kuruluşudur. TGL Tetglobal, Türkiye içindeki taşımacılık ağı ve yetişmiş personeli ile hedefini yurt dışında Avrupa ülkelerine açmış ve bu ağıda genişletmeye doğru adımlarla devam ettirmektedir. Dünya üzerinde tank konteynerleri kapıdan kapıya ve limandan limana iş ortakları ve kendi bünyesinde oluşturduğu imkanlarla taşımaya başladığınıda eklemek isterim. Ayrıca kalite yönetimine verdiği önemle müşterilerine de güven vermektedir. SQAS sertifikalı hizmetleri, yıkama ve bakım tesisleri ile, bünyesine kattığı konteyner depolama hizmetleri ile farklılaşmaya devam ediyor. Taşımacılığın duayeni olan firma, filosuna kattığı yeni araçlarla ağını giderek güçlendirmektedir. Müşterilerine butik hizmet verdiğini söylemek bu koşullarda hatalı olmayacaktır. Kimyasal taşımacılığın gerekliliklerini tam anlamı ile işine yansıtan firma, ayrıca yıkama sertifikaları ile kontrol gücünü ve müşterilerine kimyasal madde konusunda derin bilgi birikimi ile oldukça farklı olduğunu hissettirmektedir. Yurt içi ve dışında noktadan noktaya müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiş olan firma, teknolojik atılımlarına da hız vermektedir. Global oyuncularla yapmış olduğu anlaşmalarda sanırım bunun en büyük kanıtı niteliğindedir.
Volkan Orhan
Volkan Orhan
2020-11-24
Burada çalışıyorum
nevzat yıldız
nevzat yıldız
2018-09-23
Çok bilgim yok firma hakkında
ABDULLAH HİLMİ EFENDİ
ABDULLAH HİLMİ EFENDİ
2018-08-29
Hizmet, ben bu firmada çalıştım, yarı kurumsal diyebilirim, çoğu firmaya göre iyi, anlaşma yaparken sağlama alın.