Bilişim Hizmetleri

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alın

Bizi Takip Edin

TET Global Bilişim Hizmetleri

TET Global Lojistik olarak kaliteli, güvenli ve çevre dostu hizmet ilkesine dayanarak gerçekleştirdiğimiz likit kimyasal taşımacılık faaliyetlerimizi teknolojik altyapı ile destekliyoruz. Tamamı mobil iletişim sistemleriyle donatılmış araçlarımız ve özel olarak geliştirilen yazılımlar ile operasyonlarımızı yöneterek, müşterilerimize siparişten teslimata kadar geçen süreçte hızlı ve esnek çözümler sunuyoruz. 

Araç Takip Sistemi ile müşterilerimize siparişlerini taşıyan aracın hızı, konumu, rölanti bilgisi, yakıt tüketimi, depo seviyesi, motor devri ile ilgili detaylı bilgilere anlık erişebilecekleri online bir platform sunuyoruz. Bu platforma giriş yapmak isteyen müşterilerimiz ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan Aracım Nerede butonuna tıkladıktan sonra kendilerine özel oluşturulmuş kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yaparak siparişlerini taşıyan araçla ilgili güncel bilgilere ulaşabilirler. 

Özel olarak geliştirilen ERP yazılımı ise siparişten teslimata kadar geçen lojistik sürecin her aşamasını yönetme ve geçmiş-güncel verilere hızlı erişim olanağı sunmaktadır. ERP yazılımı ile müşterilerin sistemine entegre olarak, tüm lojistik süreci hızlı ve çözüm odaklı yönetiyoruz.